loading

چرا برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشیم؟

طراحی وب سایت

چرا برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشیم؟ راه اندازی وب سایت چه کمکی به ما و کسب و کارمان می کند؟

شاید برای شما پیش آمده باشد که به فکر راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار خود باشید، آیا هزینه ای که برای راه اندازی یک وب سایت و پشتیبانی آن پرداخت می شود ارزش آن را دارد؟

در ادامه به چند دلیل قابل توجه اشاره می کنیم که قطعا به شما کمک زیادی خواهد کرد:

1- امروزه مردم قبل از هر کاری درباره آن کار در اینترنت جستجو می کنند.

واقعیت این است که امروزه مردم قبل از خرید و یا انتخاب یک کالا در اینترنت جستجو  می کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود از جمله : برند ، مدل ، قیمت مناسب و بقیه موارد را بدست آورند یا در انتخاب پزشک ها، کلینیک ها، رستوران ها و بقیه کسب و کارها  جستجو اولین قدم مردم خواهد بود.
پس نادیده گرفتن این رفتار مردم ، مخصوصا نسل جدید اشتباه بزرگی خواهد بود.

2- داشتن یک وب سایت قطعا به فعالیت شما اعتبار زیادی می بخشد.

مردم انتظار دارند که یک کسب و کار موفق، وب سایت مختص به خود داشته باشد. درست همانگونه که در گذشته انتظار داشتند هر شرکت و کسب و کاری دارای آدرسی واقعی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند.
وب سایت شما در واقع همان دفتر کار یا فروشگاه شما در دنیای اینترنت است که آدرس مخصوص به خود دارد.

واقعیت این است که افراد به شرکت های رقیب شما که وب سایتی کامل طراحی کرده اند و در آن نمونه کارها و نمونه خدمات خود را به کاربران نمایش می دهند اعتماد بیشتری کرده و در نهایت بسراغ آنها خواهند رفت حتی اگر شما از آنها بهتر باشید.

3-ایجاد وب سایت یعنی گسترش بازاریابی به حوزه ای جدید

قطعاً امروزه بخش مهمی از فعالیت های بازاریابی به بازاریابی آنلاین اختصاص دارد. طبق آمارها هر روز حدود بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند ، پس بدون داشتن وب سایت، فرصت مغتنم استفاده از مشتریان بالقوه خود در فضای آنلاین را از دست خواهید داد.

4- با داشتن یک وب سایت امکان ایجاد یک بانک مشتریان را برای خود فراهم می کنید.

در کسب و کار امروز جذب و نگهداری مشتری از ارزش ویژه ای برخوردار است.
اطلاع رسانی ها، تبلیغات، تخفیفات و جهت دادن سود آوری با توجه به سلایق کاربران ، نظرخواهی ، تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف و بسیاری از موارد دیگر، همه و همه به کمک بانک مشتریان دقیق تر و هدف مند تر خواهد بود.

طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + چهارده =